• bilgi@theanons.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,436 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+7 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Adatepe Mahallesi 8. Sokak No.10

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Cafe/Bar, Restoran, Otel gibi elit ve kurumsal firmaların vazgeçilmezi haline gelen markanıza özel baskılı stick şeker veya baskılı sargılı şeker ürünleri etkili bir reklam aracı haline gelmiştir.

Size özel baskılı stick şeker, markanızın kalitesini yansıtan ve hijyen anlayışını gündeme getiren ufak detaylar olmasına rağmen müşterilerinizin gözünde büyük bir hizmet ürünüdür.

Mekanlarda eski bir alışkanlık olan ambalajsız olarak sunulan çay kahve şekerlerine herkesin temas durumu ihtimalini düşünürsek; Tek tek paketlenmiş markanıza özel olarak üretilmiş sargılı şekerler ile hijyen anlayışını mekanlarınıza taşıyoruz.

Logonuzun baskısı bulunan stick şeker ve sargılı şeker ürünleri markanıza ayrı bir hava katarak, müşterilerinize verdiğiniz önemi gündeme getirir.

İsteğinize bağlı olarak;

3-4 gr. Baskılı Stick (Beyaz) Şeker / 3-4 gr. Baskılı Stick (Esmer) Şeker / Tekli Sargılı Küp Şeker / Çiftli Sargılı Küp Şeker seçenekleri ile üretimi yapılmaktadır.

Ürün ve baskı kalitesinden ödün vermeyen deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en iyi hizmeti sunmak adına durmadan çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.