• bilgi@theanons.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12,945 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ İZMİR
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Adatepe Mahallesi 8. Sokak No.10

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kolonyalı veya Esanslı seçenekleri ile Baskılı Kolonyalı Mendil ürünlerimizi, tercih etmeniz için işte sebepleriniz.

Kurumsal;

Birbirleri ile görsel rekabet içinde olan mekanların müşterilerinin gözüne hitap eden ufak değişiklikler ile mekanlarına estetik katarken, reklam tercihleri arasında ön sıralara ismini yazdıran “Kolonyalı Mendil” kurumsal bir hizmet için vazgeçilmezler listesinde bulunuyor.

Sağlık Dostu;

Hijyenik ortamlarda el değmeden otomatik makineler tarafından dolumu yapılarak ambalajlanan mendiller, mekanlara hijyen anlayışını aşılamış ve müşteriler tarafından tercih sebebi haline gelmiştir.

Profesyonel;

Baskılı Mendil ürünleri ile markanızı ön planda tutun, kalitenizi yükseltin. Profesyonel bir hizmet anlayışı içerisinde müşterilerinize en iyi hizmeti verin. Sizin profesyonel bir hizmet sunmanız adına biz tüm ekibimiz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Yüksek Kalite;

Ürünlerimizin tamamı 1. kalite ham maddeden üretilerek tüketicileri ile buluşmaktadır. Başarımızın sürekliliğini sağlamak adına kalitemizden asla ödün vermeden çalışıyoruz.

Size Özel;

Baskılı Kolonyalı veya Esanslı Mendil ürünleri sizin logonuzu taşır ve sadece size özel olarak üretilir. Her bir tasarım her bir markaya ayrı ayrı özenle çalışılır ve eşi yoktur.

Estetik Tasarım;

Grafik ekibimizin profesyonel olarak hazırladığı farklı ve şık tasarımlar ile mekanlarınıza görsellik kazandırıyoruz. Müşterilerinizin gözünde şıklık yarışmasında daima bir adım önde olun.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Ceren Burak Ekim 8, 2019 10:01 am CEVAPLA

    Baskılı ıslak mendil tasarımları gerçekten bir harika, ürünler umduğumdan daha hızlı kargoya verildi.

  • Ömer Kasım 29, 2019 4:30 pm CEVAPLA

    Bayburt’tan vermiş olduğumuz Baskılı Islak Mendil siparişi aynı hafta içerisinde elimize ulaştı. Ücretsiz baskılı mendil tasarımı ve ilginiz için çok teşekkür ederim.